Pelatut ottelut

to
01.01.
klo

su
28.04.
klo 15.00
JymyJussit
Fuengirola
0-2
0-9, 6-7
Otteluennakko Otteluraportti
to
09.05.
klo 18.00
Vimpelin Veto
Kerubi Stadion • Otteluisäntä: Joensuun Kaupunki
Osta lippu 1-2
(4-2, 3-13, 0-1)
Otteluennakko Otteluraportti
su
12.05.
klo 17.00
Siilinjärven Pesis
Kerubi Stadion • Otteluisäntä: Fittari Joensuu
Otteluennakko Otteluraportti
su
19.05.
klo 17:00
Kempeleen Kiri
Kempele
0-2
(1-4, 0-8)
Otteluennakko Otteluraportti
pe
24.05.
klo 18.00
Kiteen Pallo
Kerubi Stadion • Otteluisäntä: Abloy
Osta lippu 1-0
(0-0, 10-0)
Otteluennakko Otteluraportti
su
26.05.
klo 17:00
Siilinjärven Pesis
Siilinjärvi
to
30.05.
klo 17:00
Kouvolan Pallonlyöjät
Kerubi Stadion • Otteluisäntä: Handelsbanken
su
02.06.
klo 17:00
Imatran Pallo-Veikot
Imatra
pe
07.06.
klo 18:00
Alajärven Ankkurit
Kerubi Stadion • Otteluisäntä: Karjalainen
ti
11.06.
klo 18:00
Koskenkorvan Urheilijat
Kerubi Stadion • Otteluisäntä: Riveria
la
15.06.
klo 16:00
Hyvinkään Tahko
Hyvinkää
su
16.06.
klo 17:00
Kankaanpään Maila
Kankaanpää
ke
19.06.
klo 18:00
Pattijoen Urheilijat
Kerubi Stadion • Otteluisäntä: Autotalo Hartikainen
ti
25.06.
klo 18:00
Seinäjoen JymyJussit
Kerubi Stadion • Otteluisäntä: Jokikone
pe
28.06.
klo 18:00
Sotkamon Jymy
Kerubi Stadion • Otteluisäntä: Osuuspankki
ma
01.07.
klo 18:00
Sotkamon Jymy
Sotkamo
to
04.07.
klo 18:00
Siilinjärven Pesis
Siilinjärvi
to
11.07.
klo 18:00
Kiteen Pallo
Kitee
la
13.07.
klo 15:00
Alajärven Ankkurit
Alajärvi
ti
16.07.
klo 18:00
Kempeleen Kiri
Kerubi Stadion • Otteluisäntä: Pohjolan Matka
pe
19.07.
klo 18:00
Hyvinkään Tahko
Kerubi Stadion • Otteluisäntä: Joensuun Lukituspiste
su
21.07.
klo 16:00
Vimpelin Veto
Vimpeli
to
25.07.
klo 18:00
Imatran Pallo-Veikot
Kerubi Stadion • Otteluisäntä: Säästöpankki
la
27.07.
klo 16:00
Kiteen Pallo
Kitee
ti
30.07.
klo 18:00
Pattijoen Urheilijat
Pattijoki
su
04.08.
klo 17:00
Kankaanpään Maila
Kerubi Stadion • Otteluisäntä: Riveria
ke
07.08.
klo 18:00
Koskenkorvan Urheilijat
Koskenkorva
pe
09.08.
klo 18:00
Kiteen Pallo
Kerubi Stadion • Otteluisäntä: Pihlajalinna
su
11.08.
klo 17:00
Kouvolan Pallonlyöjät
Kouvola
ti
13.08.
klo 17:30
Siilinjärven Pesis
Kerubi Stadion • Otteluisäntä: Itä-Suomen Yliopisto
pe
16.08.
klo 17:30
Hyvinkään Tahko
Kerubi Stadion • Otteluisäntä: Torifest
su
18.08.
klo 16:00
Hyvinkään Tahko
Hyvinkää
ti
20.08.
klo 17:30
Hyvinkään Tahko
Kerubi Stadion
ti
27.08.
klo 17.00
Vimpelin Veto
Vimpeli
to
29.08.
klo 17.00
Vimpelin Veto
Kerubi Stadion • Otteluisäntä: PKS
la
31.08.
klo 16.00
Vimpelin Veto
Vimpeli
su
08.09.
klo 15.00
Sotkamon Jymy
Sotkamo
la
14.09.
klo 16.00
Sotkamon Jymy
Kerubi Stadion • Otteluisäntä: Hammaspaikka
su
15.09.
klo 16.00
Sotkamon Jymy
Sotkamo